500 503 104 biuro@luxkan.pl

Udrażnianie kanalizacji Warszawa

Nasza firma LUX-KAN oferuje kompleksowe usługi udrażniania kanalizacji i czyszczenia rur na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Zdajemy sobie sprawę, że w wielu przypadkach niezbędna jest błyskawiczna reakcja, która może zapobiec wielu przykrym konsekwencjom, takim jak zalanie mieszkania czy uszkodzenie całej instalacji. Jak wiadomo woda to potężny żywioł, a problemy z jej udziałem zdarzają się w każdym domu. Wszelkie usterki związane z nieprawidłowym działaniem instalacji sanitarnych i wodno-kanalizacyjnych wymagają szybkiej pomocy profesjonalistów. Wychodząc naprzeciw klientom, jesteśmy do dyspozycji codziennie przez 24 h – również w niedziele i święta.

Zespół LUX-KAN tworzą profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w branży, mający niezbędną wiedzę i uprawnienia. Ponadto korzystamy wyłącznie ze sprzętów najwyższej jakości, pozwalających nam na szybki ogląd sytuacji i możliwe jak najefektywniejsze działanie. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie i wykonujemy je solidnie z największą dbałością o szczegóły. Wieloletnia praktyka w zakresie udrażniania kanalizacji umożliwia nam świadczenie usług nie tylko dla osób prywatnych, ale i również przedsiębiorców czy inwestorów.

Do naszych zadań należy profesjonalne i solidne czyszczenie rur, które są niedrożne. Do zapchania się instalacji kanalizacyjnej dochodzi w wielu różnych sytuacjach. Najczęściej dzieje się to podczas prac w kuchni, rzadziej zatyka się brodzik, wanna czy umywalka. Na złe funkcjonowanie kanalizacji wpływają gromadzące się resztki jedzenia i tłuszcz. Nasi fachowcy doskonale poradzą sobie z każdym problemem, ale warto pilnować, co dostaje się do kanalizacji.

Jeżeli w domu wystąpiły problemy z niedrożną kanalizacją – lepiej od razu wezwać specjalistów. Do przepychania rur często potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, który ułatwi zadanie i nie uszkodzi przy tym poszczególnych elementów instalacji. Samodzielne próby udrożnienia ich poprzez stosowanie szkodliwych substancji chemicznych mogą doprowadzić do powstania kolejnych usterek. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie o każdej porze – serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie kanalizacji Warszawa

Do zatkania rur bardzo często możemy doprowadzić nieświadomie lub przez nieuwagę. Dostanie się do nich resztek jedzenia lub tłuszczu już powoduje problemy z funkcjonowaniem instalacji kanalizacyjnej. Naszym klientom oferujemy usługi mechanicznego udrażniania lub czyszczenia rur pod ciśnieniem. Pierwsza z metod polega na wprowadzeniu do rury sprężyny elektrycznej, a druga wykorzystuje strumień wody o wysokim ciśnieniu. Ciśnieniowe przepychanie rur wymaga użycia specjalistycznego sprzętu, dlatego też niezbędna w tym przypadku jest pomoc profesjonalistów.

Do niedrożnej rury wprowadza się specjalny wąż z głowicą dobraną do jej wielkości i rodzaju zanieczyszczeń. Woda pod odpowiednim ciśnieniem wypłukuje jej wnętrze do czysta i co ważne – rozpuszcza zanieczyszczenia. To dobry sposób na pozycie się starych brudów, na które nie zadziałały wcześniejsze czynności. Opisaną metodę ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji nazywa się WUKO – od nazwy firmy Wytwórnia Urządzeń Komunalnych. Najczęściej wykorzystuje się do jej przeprowadzenia specjalny pojazd, gdyż czynności te wykonuje się na zewnątrz budynków. To jeden z najskuteczniejszych sposobów usuwania zanieczyszczeń.

Czyszczenie rur to z pozoru błahe zadanie, ale nieumiejętne wykonanie może spowodować poważne usterki. Zachęcamy do skorzystania z usług LUX-KAN, działamy szybko i sprawnie!

czyszczenie kanalizacji Warszawa

Czyszczenie rur Warszawa

Dokładamy wszelkich starań, aby przepychanie kanalizacji wykonywane przez fachowców spełniło oczekiwania klientów. Przed przystąpieniem do pracy dokonujemy przeglądu instalacji specjalną kamerą pod kątem uszkodzeń i zlokalizowania miejsca wystąpienia problemu. Nasza firma  wykorzystuje w pracy sprzęt najnowszej generacji. Aby skutecznie wykonać usługę, jaką jest udrażnianie rur, stosujemy sprężynę elektryczną, która jest zakończona specjalną końcówką. Specjalne urządzenie napędza sprężynę, powodując jej obrót. Końcówka powoduje usuwanie zanieczyszczeń i zwiększanie prześwitu rury. Wykonane w ten sposób czyszczenie kanalizacji gwarantuje poprawność wykonanej usługi.

Swoim klientom zwracamy uwagę na to, że warto pamiętać również o profilaktyce. Jeżeli w domu nadal działa stary system, trzeba dbać o jego regularny przegląd. Pozwoli to na znalezienie ewentualnych nieprawidłowości i naprawienie ich, zanim zdążą wyrządzić jakiekolwiek szkody. Monitoring TV kanalizacji to obowiązkowy element naszej pracy, więc i tego zadania z chęcią się podejmiemy.

Zatkane rury – kiedy dzwonić po pomoc profesjonalistów?

Samodzielna walka z przepychaniem rur nie zawsze kończy się powodzeniem. Często brak wiedzy oraz stosowanie środków chemicznych mogą spowodować jeszcze większe pogłębienie usterki. Wówczas pomoc fachowca jest na wagę złota. Kiedy już nie można samemu udrażniać kanalizacji, a telefon do hydraulika to jedynie wyjście? W przypadku:

  • pojawienia się problemów z odprowadzaniem ścieków,
  • braku możliwości spłukania wody z brodzika, wanny, zlewu,
  • gdy dochodzi do domu nieprzyjemny zapach z kanalizacji,
  • braku efektów w wyniku wszystkich wykonanych samodzielnie czynności.

Nasze pogotowie wodno-kanalizacyjne jest do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 h. Posiadamy odpowiedni sprzęt i wieloletnie doświadczenie – pomożemy z problemami niedrożnej kanalizacji. Oferujemy czyszczenie rur w konkurencyjnych cenach!

udrażnianie kanalizacji Warszawa